O Biznesowym Klubie Absolwentów UE Wrocław

Biznesowy Klub Absolwentów zrzesza osoby, które studiowały na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym.

Do Klubu przynależą również byli studenci Wyższej Szkole Handlowej, Wyższej Szkole Ekonomicznej oraz Akademii Ekonomicznej.

Członkami klubu są młodzi biznesmeni, którzy posiadają własną firmę, osoby piastujące stanowiska kierownicze w małych i średnich przedsiębiorstwach lub będące wykwalifikowanymi specjalistami różnych dziedzin.

Poprzez aktywność społeczną pragną dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu BKA oddziałuje na społeczność akademicką, wspiera studenckie oraz uczelniane inicjatywy. Pomaga również Uczelni w tworzeniu pozytywnego wizerunku oraz budować wzajemne relacje biznesowe.

Misja Klubu

Misją Klubu jest nawiązywanie relacji biznesowych między absolwentami UE oraz wpływanie na rozwój społeczności studenckiej i akademickiej oraz samej Uczelni.

Wizja Klubu

• BKA jest platformą networkingową, gdzie każdy absolwent szukający kontaktu biznesowego, bez trudu go znajdzie.
  • Jako absolwenci tworzymy kierunki rozwoju UE.
  • Każdy student UE wie, że BKA to stowrzyszenie, w którym może znaleźć oparcie rozpoczynając swoje życie zawodowe.

Zarząd Klubu:

Prezes: Miłosz Jędrecki
Wiceprezes / sekretarz: Daniel Ruszkowski
Członek Zarządu ds. Projektów / skarbnik: Marta Jakób
Członek Zarządu ds. IT i Marketingu: Karol Kolański
Członek Zarządu ds. HR: Dawid Kania
Członek Zarządu ds. kontaktów zewnętrznych: Jola Twardowska
Członek Zarządu ds. wizerunku: Wojciech Setny

Pobierz Statut Stowarzyszenia BKA

• Networking

Na spotkaniach klubu nawiązujemy nowe znajomości

• Szkolenia i konsultacje

Pozyskujemy wiedzę od praktyków biznesu i profesorów

• Praca, staże i praktyki

Każdy członek klubu ma dostęp do wewnętrznej bazy ofert

• Integracja

Dbamy nie tylko o biznesowe, ale również osobiste relacje!

Wysyłając formularz akceptujesz zasady Polityki Prywatności