Członkowie Klubu

Mehmet Omurlu

Pomysłodawca i jeden ze współzałożycieli BKA. Magister ekonomii, absolwent Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz Zarządzania i Marketingu na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Podczas studiów był aktywnym członkiem Zarządu Koła Naukowego Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie BOSS, Zarządu Rady Kół Naukowych, Studenckiej Rady Doradczej Rektora oraz Senatu Uniwersytetu jak i Komisji Dyscyplinarnej ds. Studenckich na wydziale Nauk Ekonomicznych. Laureat trzech najważniejszych konkursów związane z aktywnością studencką: Nagroda Rektora dla najaktywniejszego studenta, Primus Inter Pares, Studencki Nobel. Aktualnie doktorant w Katedrze Zarządzania Strategicznego.

Współzałożyciel firmy “Red Dragon Media” to agencja interaktywna, która pomaga firmom projektować  i wdrażać inicjatywy marketingowe obejmujące wiele celów oraz sposobów komunikacji. Specjalizujemy się w tak zwanym “performance marketingu”, czyli działaniach w Internecie ukierunkowanych na wywołanie konkretnej i mierzalnej reakcji odbiorców, jak na przykład wypełnienie formularza na stronie www lub zakup produktu on-line. Głównym atutem firmy jest nasz zespół o bardzo bogatym i różnorodnym doświadczeniu. Nie boimy się wyzwań, myślimy elastycznie biorąc pod uwagę budżet Klienta, zakres działań i charakter marki.

Więcej: www.reddragonmedia.pl

___________
Chcesz skontaktować się z Członkiem Klubu, szukasz informacji, wiedzy, wsparcia w praktyce biznesowej? Przyjdz na najbliższe spotkanie BKA (informacja w zakładce aktualnosci oraz na FB).