Członkowie Klubu

Ewa Postek

Senior Konsultant SAP CRM i SAP ERP dla branży Retailowej w firmie konsultingowo-wdrożeniowej Roman Consulting Sp. z o.o. Sp. k. Od 2010 roku jestem magistrem ekonomii, absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

W trakcie studiów byłam członkiem Niezależnego Zrzeszenia Studentów (w ciągu jednej kadencji byłam w Zarządzie na stanowisku Sekretarza). Dodatkowo działałam w kole Naukowym Persona, Integracji Europejskiej YOUROPE i w Kołe Naukowym Zintegrowanych Systemów Informatycznych SAPer. W ostatnim z wymienionych prowadziłam zajęcia dla nowo przyjętych członków.

W trakcie studiów współpracowałam z Uniwersytetem Trzeciego Wieku działającym na UE we Wrocławiu. Przez jeden rok akademicki prowadziłam zajęcia dla studentów i słuchaczy z informatyki. Od kilku miesięcy absolwentka studiów podyplomowych na kierunku ‘Zintegrowane Systemy Informatyczne’.

___________
Chcesz skontaktować się z Członkiem Klubu, szukasz informacji, wiedzy, wsparcia w praktyce biznesowej? Przyjdz na najbliższe spotkanie BKA (informacja w zakładce aktualnosci oraz na FB).