Aktualności Klubu

Wyjazd Integracyjny Katowice 2015

Data publikacji: 27.05.15 Autor: Jakub Nietubyć

  • Kategorie:

Kolejny wyjazd Biznesowego Klubu Absolwentów za nami, tym razem odwiedziliśmy Katowice... i okolice. W agendzie była m.in wizyta na zabytkowym osiedlu górniczym "Nikiszowiec", zwiedzanie zabytkowej kopalni "Guido" w Zabrzu 320 metrów pod ziemią, spotkanie z byłym długoletnim prezydentem Katowic - Piotrem Uszokiem, podziwianie zmodernizowanego centrum Katowic, nocny clubbing i networking, a na deser lot nowiutkim, ultralekkim samolotem marki Pipistrel (zabawka warta 0,5 mln PLN) nad bajecznym Beskidem Śląskim. Nie mogliśmy się nudzić, a to za sprawą Justyny i Jana - organizatorów wyjazdu, którym pragniemy serdecznie podziękować.

Jesteś zainteresowany/-a członkostwem w naszym Klubie? Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://klubabsolwenta.pl/czlonkowie/, a dostaniesz od nas informację o najbliższym spotkaniu networkingowym Klubu. WAŻNE: nie musisz być absolwentem UE Wrocław ani prowadzić własnego biznesu, żeby móc należeć do Klubu, każdą kandydaturę rozpatrujemy indywidualnie.