Aktualności Klubu

Spotkanie klubu - 21.11.2013

Data publikacji: 20.11.13 Autor: Paweł Biernacki

Zapraszamy serdecznie w najbliższy czwartek tj. 21.11, na spotkanie BKA, na którym będziecie się mogli dowiedzieć więcej o działalności klubu, zaplanowaliśmy również spotkanie z praktykiem.

Spotkanie odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w sali 203E - godz. 18:30.

Tym razem naszym gościem będzie: Jackson Ponte z Brazylii - Ekspert Lean Management, który od kilku lat wspiera zarządzanie procesami w centrach biznesowych Volvo. Odpowiada on za wdrożenie i rozwój zarządzania opartego o metodologię lean w centrum biznesowym w Curitibie, globalnym procesie należności oraz coaching nowych koordynatorów wdrożenia metodologii lean w innych lokalizacjach (między innymi w Stanach Zjednoczonych i Polsce).

Temat spotkania: "Volvo Production System, czyli jak Volvo nieprzerwanie doskonali swoją pracę." Po części oficjalnej, rozmowy w kuluarach. Przypominamy, że spotkanie jest otwarte dla wszystkich absolwentów naszej uczelni.

Do zobaczenia!

Czytaj dalej

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny

Data publikacji: 13.10.13 Autor: Paweł Biernacki

W weekend 11.10 - 13.10.2013 r. odbył się wyjazd szkoleniowo-integracyjny BKA, na którym intensywnie planowaliśmy nasze działania na najbliższe miesiące.

Specjalne podziękowania należą się naszemu gospodarzowi - Kubie Nietubyciowi!

Czytaj dalej

Spotkanie z cyklu: Każdy wtorek z BKA

Data publikacji: 10.09.13 Autor: Paweł Biernacki

Dzisiaj w ramach akcji "Każdy wtorek z BKA" zapraszam was serdecznie do restauracji "Teatralna" (przyziemie budynku Teatru Lalek), gdzie w miłej atmosferze omówimy sobie perspektywę naszej działalności na najbliższy rok akademicki.

Miejsce spotkania uległo zmianie (wcześniej miała być Winnica na pl. Solnym) ze względu na fakt, że wieczorem może padać deszcz. Do zobaczenia!

Czytaj dalej