Aktualności Klubu

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Kaczorowa

Data publikacji: 13.04.14 Autor: Paweł Biernacki

W dniach 11.04 - 13.04.2014 r. odbył się kolejny już wyjazd szkoleniowo-integracyjny Biznesowego Klubu Absolwenta. Ustalone zostały na nim priorytety działania klubu na przyszły rok oraz harmonogram i tematyka najbliższych spotkań.

Odbyły się również sesje szkoleniowo-kreatywne, m.in. o Lean Management w Grupie Volvo, wyzwaniach biznesowych firmy Wojtka Setnego Surge Polonia oraz opowieść Państwa Michalaków o 30-letniej historii ich biznesu restauracyjnego.

Dziękujamy wszystkim uczestnikom naszej konferencji. Było nas 14 osób. Jesteśmy zmotywowani, pełni energii i zdeterminowani, aby poszerzać grupę członków BKA. Podziękowania dla Basi i Henryka Michalaków za bardzo dobre warunki oraz znakomitą kuchnię.

Czytaj dalej

Spotkanie BKA - 13 marca 2014r., godz. 18:30 - Simplex

Data publikacji: 12.03.14 Autor: Paweł Biernacki

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie BKA, które odbędzie się w czwartek, 13 marca 2014 r. o godz. 18:30 w Simplexie.

Agenda:

  1. Prezentacja Dawida Lewandowskiego z firmy Brento Sp. z o.o. odnośnie projektu Men Expert Survival Race - ogólnopolskiego cyklu miejskich biegów z przeszkodami.
  2. Prezentacja klubu dla nowych osób.
  3. Stan obecny klubu, wizja klubu dla członków, Strategia 2016 i cele zarządu na 2014 rok.
  4. Stan projektów (Przedsiębiorczość, Wyjazd integracyjny, Gala studenta, Karta BKA).

Do zobaczenia!

Czytaj dalej

Projekt Przedsiębiorczość 2014 – edycja II

Data publikacji: 20.01.14 Autor: Paweł Biernacki

Rozpoczynamy drugą edycję projektu przedsiębiorczość. Jako Biznesowy Klub Absolwenta, mieliśmy okazję organizwować w zeszłym roku cykl spotkań ze studentami, gdzie praktycy z klubu dzielili się swoim doświadczeniem dotyczącym rozpoczynania działalności gospodarczej oraz możliwości wynikających z pracy w przedsiebiorstwach krajowych, bądź międzynarodowych korporacjach.

Bogatsi o zeszłoroczne doświadczenia, w nowej edycji chcemy, aby odbyło się co najmniej kilkanaście takich spotkań obejmujących kilkuset studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Interakcje z biznesem

Najwiękaszą wartością dodaną dla studentów to szansa na interakcję ze światem młodego biznesu – ludźmi, którzy krok wcześniej w swoim życiorysie uczęszczali na te same zajęcia. Zarówno studenci jak i prowadzący będą mieli możliwość wymiany spostrzeżeń i doświadczeń, a może i nawiązania współpracy.

Studenci ostatnich lat zapoznając się z Biznesowym Klubem Absolwenta, wkraczając w grono absolwentów, będą mieli sposobność  dołączenia do grupy networkingowej klubu.

Semestr rozpoczyna się w połowie lutego, a projekt zakończony zostanie galą na przełomie maja i czerwca.  W celu uzyskania większego pakietu informacji zapraszamy do wysłania zapytania na skrzynkę pocztową klubu.

Zapraszamy do współpracy!

Czytaj dalej