Aktualności Klubu

Wyjazd Integracyjny Katowice 2015

Data publikacji: 27.05.15 Autor: Jakub Nietubyć

  • Kategorie:

Kolejny wyjazd Biznesowego Klubu Absolwentów za nami, tym razem odwiedziliśmy Katowice... i okolice. W agendzie była m.in wizyta na zabytkowym osiedlu górniczym "Nikiszowiec", zwiedzanie zabytkowej kopalni "Guido" w Zabrzu 320 metrów pod ziemią, spotkanie z byłym długoletnim prezydentem Katowic - Piotrem Uszokiem, podziwianie zmodernizowanego centrum Katowic, nocny clubbing i networking, a na deser lot nowiutkim, ultralekkim samolotem marki Pipistrel (zabawka warta 0,5 mln PLN) nad bajecznym Beskidem Śląskim. Nie mogliśmy się nudzić, a to za sprawą Justyny i Jana - organizatorów wyjazdu, którym pragniemy serdecznie podziękować.

Jesteś zainteresowany/-a członkostwem w naszym Klubie? Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://klubabsolwenta.pl/czlonkowie/, a dostaniesz od nas informację o najbliższym spotkaniu networkingowym Klubu. WAŻNE: nie musisz być absolwentem UE Wrocław ani prowadzić własnego biznesu, żeby móc należeć do Klubu, każdą kandydaturę rozpatrujemy indywidualnie.

Czytaj dalej

Nagroda Biznesowego Klubu Absolwentów na Gali Studenta 2015

Data publikacji: 14.05.15 Autor: Jakub Nietubyć

  • Kategorie:

Po raz kolejny Biznesowy Klub Absolwenta we współpracy z Radą Uczelnianą Samorządu Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, będzie miał zaszczyt nagrodzić najbardziej przedsiębiorczego studenta naszej uczelni podczas Gali Studenta, która odbędzie się 12 czerwca 2015 roku.

Przyznawana od 2012 roku nagroda, została nazwa imieniem Artura Partyki - wieloletniego przewodniczącego Samorządu Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, zasłużonego i wyróżniającego się w działalności studenckiej. Również i w tym roku chcemy nagrodzić kolejne osoby, które tak jak On mają odwagę podejmować się nowych inicjatyw.

Nagroda Biznesowego Klubu Absolwentów dla najbardziej przedsiębiorczego studenta ma na celu promowanie postaw pro aktywnych, innowacyjnych, nastawionych na podejmowanie nowych przedsięwzięć.

Nagrodą jest tablet i miesięczny dostęp do Coworku w Inkubatorze AIP Wrocław oraz Pakiet Doradczy.

Zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do składnia aplikacji.

Link do aplikacji:
http://bit.ly/1KMyvj1

Regulamin do nagrody:
http://bit.ly/1IJPnYF

Czytaj dalej

Wyjazd integracyjny BKA - edycja jesień 2014

Data publikacji: 13.10.14 Autor: Paweł Biernacki

W poprzedni weekend odbył się V wyjazd integracyjny BKA. Oprócz niezwykle wartościowych zajęć w firmach KPT i Bathier prowadzonych przez Jerzego Walczyńskiego (prezesa KPT) i Bartka Broniarczyka (właściciela Bathier) mieliśmy okazję kolejny raz silniej zintegrować środowisko absolwentów i poszerzyć jego grono o kilka nowych osób.

Klub z nową energią przystąpi do realizacji swoich najbliższych projektów (Przedsiębiorczość, Rada Młodych Przedsiębiorców, Urodziny BKA i Konsultacje BKA na UE).

I właśnie w najbliższym czasie zapraszamy na pierwsze konsultacje BKA, które odbędą się 13 listopada o godz. 18.30 w Simplex. Konsultacje zainauguruje wystąpienia Bartka Postka – właścieciela firmy Funmedia pt. Polska Dolina Krzemowa. Zapraszamy absolwentów, studentów i pracowników naukowych UE.

Więcej szczegółów na temat zasad funkcjonowania konsultacji pojawi się w najbliższym czasie.

Czytaj dalej