Aktualności Klubu

Nagroda Biznesowego Klubu Absolwentów na Gali Studenta 2015

Data publikacji: 14.05.15 Autor: Jakub Nietubyć

  • Kategorie:

Po raz kolejny Biznesowy Klub Absolwenta we współpracy z Radą Uczelnianą Samorządu Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego, będzie miał zaszczyt nagrodzić najbardziej przedsiębiorczego studenta naszej uczelni podczas Gali Studenta, która odbędzie się 12 czerwca 2015 roku.

Przyznawana od 2012 roku nagroda, została nazwa imieniem Artura Partyki - wieloletniego przewodniczącego Samorządu Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, zasłużonego i wyróżniającego się w działalności studenckiej. Również i w tym roku chcemy nagrodzić kolejne osoby, które tak jak On mają odwagę podejmować się nowych inicjatyw.

Nagroda Biznesowego Klubu Absolwentów dla najbardziej przedsiębiorczego studenta ma na celu promowanie postaw pro aktywnych, innowacyjnych, nastawionych na podejmowanie nowych przedsięwzięć.

Nagrodą jest tablet i miesięczny dostęp do Coworku w Inkubatorze AIP Wrocław oraz Pakiet Doradczy.

Zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do składnia aplikacji.

Link do aplikacji:
http://bit.ly/1KMyvj1

Regulamin do nagrody:
http://bit.ly/1IJPnYF

Czytaj dalej

Wyjazd integracyjny BKA - edycja jesień 2014

Data publikacji: 13.10.14 Autor: Paweł Biernacki

W poprzedni weekend odbył się V wyjazd integracyjny BKA. Oprócz niezwykle wartościowych zajęć w firmach KPT i Bathier prowadzonych przez Jerzego Walczyńskiego (prezesa KPT) i Bartka Broniarczyka (właściciela Bathier) mieliśmy okazję kolejny raz silniej zintegrować środowisko absolwentów i poszerzyć jego grono o kilka nowych osób.

Klub z nową energią przystąpi do realizacji swoich najbliższych projektów (Przedsiębiorczość, Rada Młodych Przedsiębiorców, Urodziny BKA i Konsultacje BKA na UE).

I właśnie w najbliższym czasie zapraszamy na pierwsze konsultacje BKA, które odbędą się 13 listopada o godz. 18.30 w Simplex. Konsultacje zainauguruje wystąpienia Bartka Postka – właścieciela firmy Funmedia pt. Polska Dolina Krzemowa. Zapraszamy absolwentów, studentów i pracowników naukowych UE.

Więcej szczegółów na temat zasad funkcjonowania konsultacji pojawi się w najbliższym czasie.

Czytaj dalej

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Kaczorowa

Data publikacji: 13.04.14 Autor: Paweł Biernacki

W dniach 11.04 - 13.04.2014 r. odbył się kolejny już wyjazd szkoleniowo-integracyjny Biznesowego Klubu Absolwenta. Ustalone zostały na nim priorytety działania klubu na przyszły rok oraz harmonogram i tematyka najbliższych spotkań.

Odbyły się również sesje szkoleniowo-kreatywne, m.in. o Lean Management w Grupie Volvo, wyzwaniach biznesowych firmy Wojtka Setnego Surge Polonia oraz opowieść Państwa Michalaków o 30-letniej historii ich biznesu restauracyjnego.

Dziękujamy wszystkim uczestnikom naszej konferencji. Było nas 14 osób. Jesteśmy zmotywowani, pełni energii i zdeterminowani, aby poszerzać grupę członków BKA. Podziękowania dla Basi i Henryka Michalaków za bardzo dobre warunki oraz znakomitą kuchnię.

Czytaj dalej