Aktualności Klubu

Spotkanie z Adamem Najbarem - Regional Sales Managerem w firmie Colian

Data publikacji: 18.04.17 Autor: Karol Kolański

Spotkanie z Adamem Najbarem - Regional Sales Managera na rynki Ameryki Łacińskiej w firmie Colian (producent takich marek jak Goplana, Jutrzenka, Grześki, Solidarność).

Adam studiował Informatykę i Ekonometrię na UE we Wrocławiu i jednocześnie był bardzo zaangażowany w działalność studencką (m.in. Klub Podróżników BITNZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu) . Po studiach pracował za granicą w takich krajach jak m.in. Meksyk, Indie, Argentyna, Niemcy, USA. Mówi w 5 językach i ma na swoim koncie podróże po całym globie.

Obecnie zajmuje się rozwojem sprzedaży polskich słodyczy w Nowym Świecie, mieszka w São Paulo i opowiedział nam jak się robi biznes po drugiej stronie oceanu, jakie są różnice kulturowe oraz jak wygląda życie codzienne w Brazylii.

Czytaj dalej

Walne Zgromadzenie Biznesowego Klubu Absolwentów

Data publikacji: 09.04.17 Autor: Karol Kolański

W dniu 9.04.2017 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków BKA. W jego trakcie wybrano nowy Zarząd na kadencję 2017/2018.

W jego skład zostali wybrani:

1. Miłosz Jędrecki 
2. Marta Jakób
3. Dawid Kania 
4. Karol Kolański 
5. Wojciech Setny 
6. Jola Twardowska 
7. Daniel Ruszkowski

Do Komisji Rewizyjnej:

1. Bartek Postek 
2. Maciek Wilczyński 
3. Justyna Kała

Czytaj dalej

Wyjazd Integracyjny Katowice 2015

Data publikacji: 27.05.15 Autor: Jakub Nietubyć

  • Kategorie:

Kolejny wyjazd Biznesowego Klubu Absolwentów za nami, tym razem odwiedziliśmy Katowice... i okolice. W agendzie była m.in wizyta na zabytkowym osiedlu górniczym "Nikiszowiec", zwiedzanie zabytkowej kopalni "Guido" w Zabrzu 320 metrów pod ziemią, spotkanie z byłym długoletnim prezydentem Katowic - Piotrem Uszokiem, podziwianie zmodernizowanego centrum Katowic, nocny clubbing i networking, a na deser lot nowiutkim, ultralekkim samolotem marki Pipistrel (zabawka warta 0,5 mln PLN) nad bajecznym Beskidem Śląskim. Nie mogliśmy się nudzić, a to za sprawą Justyny i Jana - organizatorów wyjazdu, którym pragniemy serdecznie podziękować.

Jesteś zainteresowany/-a członkostwem w naszym Klubie? Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://klubabsolwenta.pl/czlonkowie/, a dostaniesz od nas informację o najbliższym spotkaniu networkingowym Klubu. WAŻNE: nie musisz być absolwentem UE Wrocław ani prowadzić własnego biznesu, żeby móc należeć do Klubu, każdą kandydaturę rozpatrujemy indywidualnie.

Czytaj dalej