Aktualności Klubu

BKA wspiera Rebel Campus - Ty również dołącz do Rebelii!

Data publikacji: 15.11.17 Autor: Karol Kolański

Rebel Campus - nowa przestrzeń dla aktywnych na Uniwersytecie Ekonomicznym

Czym jest Rebel Campus?

Po pierwsze LUDZIE - Rebel Campus to oddolna inicjatywa, której celem jest stworzenie nie tylko coworku czy przestrzeni biurowej na Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ale przede wszystkim stworzenie społeczności osób przedsiębiorczych.

Po drugie PRZESTRZEŃ - Tworzymy przestrzeń coworkingową, w której znajdzie się 30 kompletnych stanowisk do pracy, stół konferencyjny oraz strefa relaksu. Dodatkowo nasza sala wyposażona będzie w drukarkę, ksero, faks oraz zamykaną szafkę na Twoje dokumenty.

Po trzecie PRZYSZŁOŚĆ -Będziemy łączyć ze sobą aktywnych ludzi z możliwie różnorodnych środowisk (studentów, absolwentów, przedsiębiorców), mających bogate doświadczenie zawodowe i życiowe. Jesteśmy przekonani, że takie zespoły wygenerują unikatowe przedsięwzięcia na globalną skalę.

Dołącz do Rebelii! Więcej informacji -> https://zrzutka.pl/yh6pb5

Czytaj dalej

Spotkanie z Adamem Najbarem - Regional Sales Managerem w firmie Colian

Data publikacji: 18.04.17 Autor: Karol Kolański

Spotkanie z Adamem Najbarem - Regional Sales Managera na rynki Ameryki Łacińskiej w firmie Colian (producent takich marek jak Goplana, Jutrzenka, Grześki, Solidarność).

Adam studiował Informatykę i Ekonometrię na UE we Wrocławiu i jednocześnie był bardzo zaangażowany w działalność studencką (m.in. Klub Podróżników BITNZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu) . Po studiach pracował za granicą w takich krajach jak m.in. Meksyk, Indie, Argentyna, Niemcy, USA. Mówi w 5 językach i ma na swoim koncie podróże po całym globie.

Obecnie zajmuje się rozwojem sprzedaży polskich słodyczy w Nowym Świecie, mieszka w São Paulo i opowiedział nam jak się robi biznes po drugiej stronie oceanu, jakie są różnice kulturowe oraz jak wygląda życie codzienne w Brazylii.

Czytaj dalej

Walne Zgromadzenie Biznesowego Klubu Absolwentów

Data publikacji: 09.04.17 Autor: Karol Kolański

W dniu 9.04.2017 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków BKA. W jego trakcie wybrano nowy Zarząd na kadencję 2017/2018.

W jego skład zostali wybrani:

1. Miłosz Jędrecki 
2. Marta Jakób
3. Dawid Kania 
4. Karol Kolański 
5. Wojciech Setny 
6. Jola Twardowska 
7. Daniel Ruszkowski

Do Komisji Rewizyjnej:

1. Bartek Postek 
2. Maciek Wilczyński 
3. Justyna Kała

Czytaj dalej